noclegi rzeszów, hotel rzeszów, hotele rzeszów

Festiwal Iwonicz-Zdrój

Serdecznie zapraszamy do udziału

w 10. Polonijnym Festiwalu Dziecięcych Zespołów  Folklorystycznych

 

 

      Już po raz 10.  na pięknej Podkarpackiej Ziemi pragniemy gościć Polonijne Zespoły Dziecięce z Całego Świata.

      Przyszedł czas na kolejne wzruszenia. Do Krainy Ojców powracają dzieci i wnuki, choć na chwilę, na parę dni, ale i takie spotkania są wspaniałe i pozostawiają w pamięci uczestników niezapomniane wrażenia.

      Pragnąc umożliwić zespołom przygotowanie się do udziału w Festiwalu, kierujemy do Państwa założenia programowo-organizacyjne z prośbą, aby kierownictwa zespołów dostosowały program do proponowanych ustaleń. Pozwoli to zabezpieczyć możliwie najlepsze warunki wszystkim naszym Gościom, jak również zapewnić komfort dobrego odbioru tej pięknej imprezy przez widzów.

     Pragniemy zapewnić, że mieszkańcy Podkarpacia oczekują Państwa z ogromną radością.

    Przybywajcie do nas z polską pieśnią na ustach i tańcem, powitamy Was z otwartym sercem – pełnym sympatii i gorących uczuć.

 

Do zobaczenia na
10. Polonijnym Festiwalu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
w lipcu 2018 roku!

 

Rzeszowski Oddział Stowarzyszenia

”Wspólnota Polska”

Na spotkania biznesowe i robocze.

czytaj więcej ...

Siedzibą Rzeszowskiego Oddziału Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" jest jedna z piękniejszych kamienic usytuowanych w południowej pierzei Rynku, znana pod nazwą "Dom Polonii".

czytaj więcej ...

ZARZĄD

Serwis internetowy używa plików cookie. Więcej informacji znajdziesz na Polityka Cookie. Możesz je wyłączyć używając ustawień w przeglądarce.